Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista W Dziale Obsługi Klienta

  • Ożarów Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    spółka należąca do amerykańskiej grupy Multi-Color Corporation,
    jeden z największych producentów etykiet samoprzylepnych w Polsce

    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

    SPECJALISTA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA
    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, Warszawa (okolice)

    ZADANIA:

    • przyjmowanie, przetwarzanie i nadzór nad realizacją zamówień klientów
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • ścisła współpraca z Działem Handlowym
    • obsługa procesu reklamacyjnego

    OCZEKIWANIA:

    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację; znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office)
    • chęć do pracy z liczbami
    • samodzielność, systematyczność
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub poligrafii będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • opiekę medyczną i pakiet multisport
    • samodzielne stanowisko oraz ciekawe, urozmaicone zadania
    • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
    • możliwość rozwoju zawodowego w branży poligraficznej

    Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)."