Oferta pracy

Specjalista w Dziale Obsługi Klienta

Zdalny SerwisO firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zdalny Serwis Sp. z o. o., to firma działająca w branży zaawansowanych technicznie urządzeń i rozwiązań dla przemysłu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zamówień i zleceń od klientów
  • obsługa systemów informatycznych do obsługi klientów (m. in. znajomość systemu OPTIMA – mile widziana)
  • kontakt z klientami i partnerami firmy
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • przygotowywanie raportów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (lub studia na ostatnim roku)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • umiejętność organizowania sobie warsztatu pracy i współdziałania w ramach zespołu
  • umiejętność łatwego uczenia się
  • komunikatywność
  • pogodne usposobienie
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia
  • możliwość awansu zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.
Pomocnym dla nas będzie podanie informacji dot. oczekiwanych zarobków.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: ‹‹Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.››.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy