Oferta pracy

Specjalista w Dziale Obsługi Klienta

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Józefa Piusa Dziekońskiego 3

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i realizacja zamówień polskich i bałtyckich klientów Tchibo,

  • obsługa posprzedażowa (reklamacje, rozliczenia retrospektywne),

  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji sprzedaży,

  • współpraca z operatorem logistycznym przy realizacji dostaw do klientów,

  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży,

  • koordynacja i rozwój procesu elektronicznej wymiany danych (EDI),

  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta,

  • cechuje Cię proaktywność i chęć rozwoju,

  • jesteś osobą otwartą o wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

  • wykazujesz determinację w poszukiwaniu rozwiązań i umiesz pracować pod presją czasu,

  • samodzielność w działaniu, ale także efektywna praca w zespole to coś, w czym się odnajdujesz,

  • znasz pakiet MS Office, a szczególnie MS Excel,

  • znasz j. angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • jeśli znasz system SAP oraz interesujesz się rozwiązaniami technologicznymi i systemami IT - potraktujemy to jako dodatkowy atut.

To oferujemy

  • zdobędziesz możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • dołączysz do zgranego, wspierającego się zespołu,

  • otrzymasz bogaty pakiet benefitów, w tym m.in.: prywatną opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną, rabaty na zakupy w sklepach Tchibo, comiesięczny pakiet kawy w prezencie, możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego, niespodziankę urodzinową i wiele innych,

  • czekają Cię niekończące się ilości świeżo mielonej, aromatycznej kawy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria Benefitów

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to jeden z liderów na rynku kawy. Kawa Tchibo Family jest marką numer jeden pod względem sprzedaży wolumenowej kawy mielonej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.