Oferta pracy

Specjalista w Dziale Obsługi Roszczeń

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.O firmie

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego

Warszawa

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.
Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.
Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Aktualnie Dział Obsługi Roszczeń
w Departamencie Operacyjnym i Informatyki
poszukuje pracownika na stanowisko:
SPECJALISTA W DZIALE OBSŁUGI ROSZCZEŃ

SPECJALISTA W DZIALE OBSŁUGI ROSZCZEŃNumer ref.: Nr Ref. SDOR/01/2021

Główne zadania:

  • Obsługa administracyjna roszczeń (szkód) osobowych i majątkowych (niekomunikacyjnych),
  • Rozpatrywanie i ocena zasadności roszczeń z tytułu zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego,
  • Podejmowanie decyzji w sprawie roszczenia na podstawie warunków ubezpieczenia i obowiązujących procedur,
  • Rozpatrywanie odwołań klientów od decyzji,
  • Przygotowywanie korespondencji w zakresie rozpatrywanych roszczeń do Klientów oraz do instytucji zewnętrznych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w firmie ubezpieczeniowej na stanowisku związanym z obsługą roszczeń osobowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny),
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Umowę o pracę na czas określony – nieobecność zastępowanego pracownika (ok. 1,5 roku).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy