Oferta pracy

Specjalista w Dziale Ocen i Ekspertyz Środowiskowych

Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji w obszarze pozwoleń środowiskowych (emisje do powietrza, KIP, ROOŚ, pozwolenia zintegrowane, gospodarka odpadami) oraz innej dokumentacji z zakresu ochrony środowiska

  • nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych, udział i prowadzenie audytów wewnętrznych oraz wdrażanie działań naprawczych związanych z wynikami audytów

  • prowadzenie sprawozdawczości wymaganej prawem z zakresu przepisów ochrony środowiska (opłaty za korzystanie ze środowiska, KOBIZE, BDO i in.)

  • prowadzenie gospodarki odpadami (w tym działania w BDO)

  • czynny udział w postępowaniach administracyjnych

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi, administracji państwowej oraz laboratoriami zewnętrznymi

  • monitorowanie wymagań i zmian przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska oraz ich praktyczne wdrażanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, gospodarki odpadami lub pokrewne

  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowych - min. 2-3 lata

  • praktyczna znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami, emisji do powietrza i gospodarki wodno-ściekowej

  • zadaniowość i skrupulatność

  • samodzielność i w wykonywaniu zadań

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikacyjnym

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Nasze akredytowane laboratorium Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o.w Katowicach odpowiada za analizy środowiskowe. Celem działalności jest pomoc Klientom w dopełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z przepisów związanych z ochroną środowiska i wskazanie rozwiązań, które z punktu widzenia przedsiębiorstwa i prowadzonych inwestycji są najkorzystniejsze. Laboratorium działa od poniedziałku do piątku od 7:00 - 15:00.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze współpracując z największymi klientami z branży środowiskowej, a poprzez walidację nowych metod badawczych i nowoczesny system zarządzania, cały czas usprawniamy nasze procesy.

Przewiń do profilu firmy