Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w dziale ofertowania

EKO-INVEST Sp. z o. o.O firmie

EKO-INVEST Sp. z o. o.

aleja Solidarności 21B

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

  • Sporządzanie ofert przetargowych i wycen

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów

  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów i wycen

  • Weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców

  • Kompletowanie dokumentacji przetargowych

  • Poszukiwanie rozwiązań inżynierskich i optymalizacje w procesie przygotowania oferty

  • Udział w negocjacjach i spotkaniach z klientami oraz prowadzenie bazy danych rynkowych

  • Współpraca z kontrahentami oraz innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość ustawy i specyfiki Zamówień Publicznych

  • Znajomość branży budowlanej oraz lokalnego rynku

  • Znajomość programów Norma, AutoCad, Pakietu Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność oraz komunikatywność

To oferujemy

  • Umowę o Pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie oraz realne perspektywy rozwoju

Firma EKO - INVEST Sp. z o. o . z Kielc zatrudni osobę do działu ofertowania z min. rocznym doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy