Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Optymalizacji Produkcji

​​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K2 w KutnieO firmie

  • Południowa 4, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

​​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K2 w Kutnie

Południowa 4

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • -koordynowanie projektów polegających na doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz administracyjnych,

  • -mapowanie i analiza procesów produkcyjnych oraz tworzenie i wdrażanie planów poprawy,

  • -pomiarownie procesów produkcyjnych, uzysków oraz wydajności.

Nasze wymagania

  • - doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • - wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem i inżynierią produkcji, optymalizacją produkcji

  • - doświadczenie w branży produkcyjnej spożywczej

  • - umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • - motywacja do pracy

  • - sumienność, rzetelność

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • - zdobycie nowego doświadczenia i szansę rozwoju

  • - atrakcyjne wynagrodzenie

  • - stabilne zatrudnienie i szkolenia

  • - bogaty pakiet socjalny ( dofinansowanie do wczasów pod gruszą, karty sportowe, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci naszych pracowników i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ANIMEX jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Należymy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, będącego częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie. ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy