Oferta pracy

Specjalista w Dziale Pharmacovigilance

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji z zakresu monitorowania działań niepożądanych

  • (m. in. PSMF, PSUR, RMP)

  • Ocena, analiza i raportowanie działań niepożądanych w systemie Eudravigilance

  • Analiza danych literaturowych pod kątem bezpieczeństwa produktów leczniczych

  • Wprowadzanie danych o produktach leczniczych do bazy XEVMPD

  • Ciągłe doskonalenie systemu pharmacovigilance poprzez udział w audytach i opracowywanie wewnętrznych procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu medycznym, farmaceutycznym, chemicznym lub pokrewnym (studenci ostatniego roku mile widziani)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją

  • Biegłość w poszukiwaniu i analizie danych literaturowych

  • Łatwość formułowania myśli i wniosków w formie pisemnej

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy

  • Praktyczna znajomość programów MS Office (Word i Excel)

Mile widziane

  • Znajomość Prawa farmaceutycznego i wytycznych europejskich z zakresu opracowywania dokumentacji rejestracyjnej dla produktów leczniczych i monitorowania działań niepożądanych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub współpracę

  • Współpracę z młodym i pomocnym Zespołem

  • Pracę pełną różnorodnych i satysfakcjonujących wyzwań

  • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów i realizację inicjatyw

  • Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych

  • System szkoleń wstępnych i specjalizacyjnych szkoleń merytorycznych

  • Realizowanie odpowiedzialnych zadań i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w trybie hybrydowym (praca z biura SciencePharma łączona z homeoffice)

  • Możliwość korzystania z benefitów po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteria MyBenefit

  • Na stałe pracę w trybie hybrydowym

  • kursy językowe

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

SciencePharma to dynamicznie rozwijająca się, polska firma consultingowa działająca na rynku farmaceutycznym od 2004r. Nasz zespół realizuje ambitne projekty związany z wprowadzaniem produktów leczniczych na rynek polski i zagraniczny, badaniami klinicznymi i nieklinicznymi oraz monitoringiem działań niepożądanych na rzecz wielu firm farmaceutycznych.

NAUKA, ROZWÓJ, RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I ZAUFANIE to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy.

W naszym zespole znajdzie się miejsce dla osoby z doświadczeniem w obszarze rejestracji leków, a także osoby bez takiego doświadczenia.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku i realizować interesujące projekty - aplikuj!

Rekrutacja prowadzona jest przez firmę zewnętrzną.

Przewiń do profilu firmy