Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Płac

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Chwaszczyńska 169

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń w przydzielonym obszarze płacowym

  • naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich, rodzicielskich i tym podobnych

  • sporządzanie deklaracji i innej dokumentacji na potrzeby ZUS i urzędu skarbowego

  • prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku dochodowego oraz składek ZUS

  • sporządzanie zaświadczeń i informacji dla pracowników

  • naliczanie składek na PPK

  • sporządzanie informacji do celów statystycznych i zarządczych na potrzeby innych działów

  • obsługa komorniczych zajęć wynagrodzeń pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, wskazane minimum 2-letnie

  • znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, ustawy o ubezpieczeniu zdrowotnym, prawa pracy

  • znajomość pakietu MS Office oraz bardzo dobra znajomość programu Płatnik

  • dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • mile będzie widziana znajomość modułu Płace programu ZSI Unisoft

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę

  • praca w godzinach od 7 do 15 lub w czasie uzgodnionym zbliżonym do podanego

  • darmowe bilety na komunikację miejską, po roku od zatrudnienia również dla całej rodziny na teren Gdyni oraz częściowo Sopotu

  • dofinansowanie z funduszu socjalnego do rekreacji (w postaci benefitów), wczasów, działalności kulturalnej itp.

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w środowisku o wysokich standardach ze względu na chronione prawa pracownicze

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku