Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w Dziale Planowania i Kontrolingu

ORLEN Paliwa

  • Widełka (pow. kolbuszowski)

    Widełka (pow. kolbuszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i analiza parametrów sprzedaży oraz kosztów

  • Budowanie baz danych wykorzystywanych w rachunkowości zarządczej

  • Analiza opłacalności projektów

  • Wsparcie prac projektowych w obszarze finansów

  • Obsługa systemów informatycznych m.in. SAP, SAP HANA (BI)

  • Opracowywanie oraz analiza wskaźników efektywnościowych (KPI)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość, kierunki pokrewne)

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku

  • Biegła, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Umiejętność analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności komunikacyjne, samodzielność, dyspozycyjność, zdecydowanie

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP oraz baz danych

To oferujemy

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej.

Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

  • świadczenia dla osób niepełnosprawnych