Oferta pracy

Specjalista w Dziale Planowania i Wynagradzania Kanałów

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie celów ilościowych i wartościowych kanałów

  • aktywne uczestnictwo w projektach dotyczących obszaru

  • optymalizacja i definiowanie zasad wynagradzania kanałów sprzedaży za realizację celów

  • kalibracja stawek systemów prowizyjnych zmierzająca do osiągania celów sprzedażowych oraz zakładanych proporcji kosztów sprzedaży do wartości sprzedaży

  • bieżąca analiza zasad wynagradzania oraz rekomendacje zmian

  • udział w tworzeniu budżetu prowizyjnego oraz kosztowego sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w obszarze systemów prowizyjnych/motywacyjnych lub/i obszarze analiz

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć zdobywania wiedzy

  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania

  • komunikatywność i nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Szkolenia i rozwój

  • Przyjazny tryb wdrożenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w zgranym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsat

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne