Oferta pracy

Specjalista w dziale Podatki

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji i współpraca w rozliczeniach podatku od towarów i usług oraz podatku od osób prawnych przedsiębiorstwa

  • Analiza zmian przepisów prawa podatkowego i wpływu na rozliczenia podatkowe spółki

  • Przygotowywanie szkoleń wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne w dziedzinie Podatki/Rachunkowość

  • Wiedza z zakresu rozliczeń podatkowych w szczególności dot. VAT i CIT

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość SAP-mile widziane

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Praca w jednym z największych koncernów motoryzacyjnych świata

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 1/2 etatu

  • Rozbudowany system wynagradzania i premiowania

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu aut u dealerów VW

  • Dostęp do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego oraz siłowni na terenie zakładu

  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie

  • System szkoleń dostosowany do kompetencji pracowników

  • Specjaliści dbający o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • siłownia w biurze

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka. W ciągu ostatnich dwóch lat nasi pracownicy wyprodukowali ponad pół miliona samochodów dostawczych, a także blisko 10 milionów komponentów aluminiowych! Słyszałeś, że każdy Caddy i Crafter na świecie wyjechał z naszych fabryk? A czy wiesz, że tutaj liczysz się przede wszystkim Ty? Chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że znajdzie coś dla siebie i że firma dba o jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy

Dział Finansów zajmuje się rachunkowością, prawem celnym i podatkowym, controllingiem, tworzy analizy finansowe, plany inwestycyjne oraz zapewnia płynność finansową firmy.