Oferta pracy

Specjalista w Dziale Podatkowym (K/M)

RewitO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

REWIT (członek międzynarodowej sieci firm audytorskich Moore Global) to licząca się na rynku usług wsparcia biznesu firma, zbudowana na silnym rodzinnym fundamencie. Na naszą stabilną pozycją na rynku wpływa ponad dwadzieścia pięć lat historii oraz doświadczenia w budowaniu nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii biegłych rewidentów. Naszą misją jest wspieranie klientów w zakresie rachunkowości finansowej, zarządczej oraz rozliczeń podatkowych, usług audytorskich, konsultingowych i księgowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA W DZIALE PODATKOWYM (K/M)

Kluczowe obowiązki:

  • Udział w przygotowywaniach opinii z zakresu prawa podatkowego
  • Wsparcie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów np. przygotowanie projektów wniosków o interpretację
  • Analizy stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
  • Współudział w przeglądach podatkowych w zakresie VAT i CIT
  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami (tym także w języku angielskim)
  • Współpraca z Dyrektorem Działu w zakresie przygotowywania materiałów i publikacji z zakresu prawa podatkowego (artykuły, webinary)

Jakich kompetencji poszukujemy?

  • Wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w urzędzie skarbowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Inicjatywa i samodzielność oraz zadaniowe podejście do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego (lub w trakcie zdobywania uprawień)

REWIT – Standard zatrudnienia

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazna atmosfera pracy – szacunek i zaufanie
  • Dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. W tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska oraz lokalizację.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy