Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1662 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Prawnym

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LG Display jest czołowym producentem ciekłokrystalicznych
    modułów LCD (w tym OLED, 3D, ekrany elastyczne),
    które stosowane są m.in. w telewizorach,
    laptopach i telefonach. Firma działa w 10 krajach
    i zatrudnia ponad 56 000 osób
    w fabrykach działających w Korei, Chinach, Polsce i Meksyku.

    Aktualnie do naszej fabryki w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia)
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Nr ref.: Legal/12/2014

    Zadania:

    • Sporządzanie dokumentacji wewnętrznej, raportów oraz prezentacji,
    • Sporządzanie opinii prawnych, umów, regulaminów, pism urzędowych w języku polskim i angielskim,
    • Kontrola procesów biznesowych,
    • Nadzór nad zgodnością działalności spółki z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
    • Wyszukiwanie przepisów i aktów prawnych.

    Wymagania:

    • Ukończone studia wyższe prawnicze,
    • Udokumentowane doświadczenie min. 5 lat w kancelarii lub dziale prawnym,
    • Orientacja biznesowa w obsłudze prawnej spółki,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Exel, Power Point),
    • Bardzo dobra organizacja pracy, orientacja na cele, samodzielność, zaangażowanie,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • Szkolenia wewnętrzne oraz kursy języka angielskiego,
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
    • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin.