Specjalista w Dziale Programowym – Niemcy, Austria

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.04.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 29.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

    organizator Forum Ekonomicznego

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Prowadzenie kontaktów z państwami niemieckojęzycznymi w celu przygotowania i realizacji obecności gości z Niemiec i Austrii na konferencjach organizowanych przez fundację.

    Wymagania:

      • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych współczesnych Niemiec i Austrii;
      • Perfekcyjna znajomość języka niemieckiego;
      • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
      • Wysoka samodzielność merytoryczna i organizacyjna;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);
      • Znajomość pakietu Microsoft Office.

      Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
    • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
    • samodzielność w działaniu,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
    • stały kontakt z językiem
    •  wyjazdy krajowe i zagraniczne.

    Rekrutacja składa się z dwóch etapów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.