Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w Dziale Projekty Finansowe (projekty, systemy i procesy finansowe)

Auchan

  • Puławska 46, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Auchan

Puławska 46

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie zaplanowanej strategii digitalizacji, automatyzacji i upraszczania procesów finansowo – księgowych,

  • Kontrolowanie bezpiecznej, wiarygodnej wymiany informacji między systemami, wdrażanie usprawnień w procesach finansowo-księgowych,

  • Uczestniczenie w projekcie wdrożenia Oracle Fusion i standaryzacji procesów finansowo-księgowych.

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów finansowo-księgowych, (znajomość systemu Oracle mile widziana),

  • Umiejętność standaryzacji procesów i procedur,

  • Podstawowa wiedza na temat rachunkowości,

  • Umiejętność planowania i egzekwowania prac projektowych, rozwiązywania problemów,

  • Doświadczenie w pracy nad projektami,

  • Inicjatywa, konsekwencja i determinacja oraz umiejętność współpracy,

  • Znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego (na poziomie minimum B2),

  • Preferowane wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole, pełnym pasji i pozytywnej atmosfery,

  • Uczestnictwo w  innowacyjnych projektach opartych o najnowsze technologie,

  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz),

  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),

  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% na produkty Marki własnej na kartę Skarbonka,

  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), dofinansowanie do wypoczynku i posiłków, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach),

  • Akcjonariat pracowniczy, świadczenia stażowe i jubileuszowe,

  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej)

  • Możliwości nabycia bogatego doświadczenia i rozwoju przy realizacji ambitnych celów.

  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne