Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Promocji

NARODOWY INSTYTUT FRYDERYKA CHOPINA

6 0007 000 brutto / mies.

Tamka 43

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii promocyjnych dotyczących działalności Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie (media społecznościowe, outdoory, harmonogram publikacji informacji na stronie Instytutu, reklamy w prasie oraz internecie);

  • tworzenie i redakcja tekstów promocyjnych;

  • koordynacja produkcji materiałów promocyjnych związanych z działalnością Muzeum Fryderyka Chopina;

  • koordynacja pracy zespołu obsługującego media społecznościowe Muzeum Fryderyka Chopina, w tym obsługa administracyjna (zawieranie i realizacja umów);

  • współpraca z osobami odpowiadającymi za koordynację finansową działań Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina;

  • stała współpraca z przedstawicielami pozostałych działów NIFC oraz koordynatorów innych programów i projektów;

  • udział w spotkaniach zespołu, szkoleniach

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie;

  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office;

  • dokładności, skrupulatności i dociekliwości;

  • dobrej organizacji pracy;

  • komunikatywności i samodzielności.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pracę w instytucji kultury o międzynarodowym zasięgu działań;