Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów i Wsparcia Sprzedaży w Dziale Prospectingu

eq system sp. z o.o.O firmie

eq system sp. z o.o.

Świętego Antoniego 50

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie klientów z sektora B2B;

  • Inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami za pomocą telefonu bądź Social Mediów ( np.: Linkedin, Facebook, Goldenline etc.);

  • Badanie potencjału zakupowego i identyfikacja potrzeb klienta w zakresie systemów informatycznych;

  • Kontrola procesu sprzedaży i aktywne wsparcie działań handlowych;

  • Śledzenie trendów rynkowych i triggerów;

  • Współpraca z działem marketingu.

Nasze wymagania

  • Otwartość w komunikacji interpersonalnej, swoboda wypowiedzi i inicjatywa w nawiązywaniu kontaktów;

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia sprzedaży;

  • Wytrwałość w dążeniu do celu oraz zaangażowanie w pracę;

  • Dobra współpraca z zespołem;

  • Znajomość j. angielskiego (B2);

  • Zainteresowania nowoczesnymi technologiami informatycznymi i chęć uczenia się.

Mile widziane

  • Doświadczenie w inicjowaniu kontaktów telefonicznych z klientami (wysoka kadra managerska);

  • Umiejętności zawodowe w komunikacji B2B oraz obsłudze systemów klasy CRM.

To oferujemy

  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki

  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi

  • Koleżeńska atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim

  • Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport

  • Elastyczny czas pracy, możliwość wyboru różnych form zatrudnienia i wymiaru czasu pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Dołącz do drużyny eq system

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządzaniu procesami produkcyjnymi, logistycznymi, handlowymi i biznesowymi. Dostarczamy uznane na świecie narzędzia i systemy informatyczne, a także tworzymy i proponujemy Klientom własne rozwiązania.

Jeżeli chcesz pracować w firmie, w której będziesz miał szansę odkryć swój prawdziwy potencjał i robić to, co potrafisz najlepiej mając realny wpływ na kształtowanie swojej ścieżki kariery i otrzymując wsparcie w realizacji każdego wyzwania, jakie zostanie przed Tobą postawione, sprawdź, czy nie czekamy właśnie na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto pracować w eq system

Stale się rozwijamy. Mamy wiele inspirujących projektów i głowy wypełnione po brzegi pomysłami. Z nami nie da się nudzić. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności docenianych na rynku pracy. Wspominaliśmy, że jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój pracowników? I najważniejsze – jesteśmy zgranym zespołem. Wychodzimy z założenia, że dobra atmosfera w pracy przekłada się na efektywność podejmowanych działań.

Aplikuj i dołącz do naszej EQ SYSTEMOWEJ drużyny!