Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Realizacji Zamówień

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Kamstrup – przedstawiciel duńskiego producenta liczników do pomiaru energii i wody
    zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe,
    • Zdolności interpersonalne,
    • Świetna organizacja pracy,
    • Dynamizm w działaniu,
    • Znajomość Ms Office,
    • Znajomość j. angielskiego,
    • Obowiązkowość, dokładność,

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ.

    Obowiązki:

    • Wprowadzanie zamówień i umów do systemu informatycznego,
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki,
    • Obsługa klientów w zakresie reklamacji, serwisu i usług legalizacyjnych,
    • Programowanie i weryfikacja urządzeń,
    • Przyjmowanie i wydawanie towaru,
    • Wystawianie dokumentów magazynowych i handlowych,
    • Współpraca z klientami w zakresie realizacji zamówień.

    Firma oferuje:

    • Szkolenie,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
    • Stałe godziny pracy w siedzibie firmy w Warszawie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.