Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Rejestracji Leków

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA W DZIALE REJESTRACJI LEKÓW
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. SPRA/01.19
    „Jesteśmy ambitni, interdyscyplinarni i takich właśnie ludzi szukamy do współpracy. Od blisko 13 lat realizujemy małe i duże projekty farmaceutyczne i za każdym razem w pełni się w nie angażujemy, dokładając wszelkich starań aby zakończyły się one sukcesem. Dbamy o rozwój pracowników i wysokie standardy pracy. Jeśli chcesz się rozwijać i realizować interesujące projekty – dołącz do naszego zespołu!”

    Poszukujemy kandydatów pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe i uczestniczyć w różnorodnych projektach

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie procedur rejestracji leków w Polsce i Unii Europejskiej (sporządzenie dokumentacji rejestracyjnej dla produktów leczniczych w formacie CTD i eCTD, dokumentacji zmianowej, klasyfikacja zmian, komunikacja z agencjami rejestracyjnymi)
    • Nadzór nad procedurami rejestracji, re-rejestracji oraz zmian w dokumentacji produktu leczniczego
    • Udział w organizacji i prowadzeniu testów czytelności ulotek
    • Udział w pracach związanych z przygotowywaniem druków informacyjnych dla leków

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu farmaceutycznym, medycznym, chemicznym lub pokrewnym
    • Minimum rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Praktyczna znajomość programów MS Office (Word i Excel)
    • Łatwość formułowania myśli i wniosków w formie pisemnej
    • Samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy
    • Chęć do nauki i poznawania obszarów związanych z rejestracją leków
    • Mile widziana praca na podobnym stanowisku i znajomość Prawa Farmaceutycznego

    Oferujemy:

    • Pracę pełną różnorodnych i satysfakcjonujących wyzwań
    • System szkoleń wstępnych, szkoleń merytorycznych, a także szkoleń językowych (język angielski, francuski, rosyjski, hiszpański, niemiecki)
    • Współpracę z młodym i pomocnym Zespołem
    • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów i realizację inicjatyw
    • Możliwość awansu poziomego i pionowego
    • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę
    • Możliwość korzystania z benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport (po okresie próbnym)

    Rekrutacja prowadzona jest przez zewnętrzną firmę doradztwa personalnego

    Osoby zainteresowanie dołączeniem do naszego Zespołu serdecznie zapraszamy do nadsyłania CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania

    z dopiskiem „Specjalista w Dziale Rejestracji Leków

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę SciencePharma z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmskiej 30/34, moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych do celów rekrutacji w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SciencePharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-725) ul. Chełmska 30/34, w celu kontaktu z Administratorem korespondencję należy kierować na adres: [email protected] .
    • Podanie danych ma charakter całkowicie dobrowolny, jednak brak ich podania będzie skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    • Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu prowadzonego procesu rekrutacji oraz rekrutacji przyszłych (w przypadku udzielenia zgody także na przetwarzanie Pani/Pana danych w celu wzięcia udziału w rekrutacjach przyszłych).
    • Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres prowadzonej rekrutacji, a w przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych dla celów rekrutacji przyszłych przez okres 2 lat o ile cel przetwarzania nie ulegnie zmianie.
    • Ma Pani/Pan prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w każdym czasie.
    • Niezależnie przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
    • Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa do otrzymania Pana/Pani danych.