Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w dziale rozliczeń i księgowości

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:
Specjalista w dziale rozliczeń i księgowościNumer ref.: okolice Goleniowa; nr ref.: SRK/05/2021

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i analiza rozliczeń z Kontrahentami polskimi i zagranicznymi
  • Stałe monitorowanie płatności
  • Zarządzanie procesem windykacji wg wewnętrznych procedur
  • Wyznaczanie limitów kredytów kupieckich
  • Sporządzanie zestawień i raportów dotyczących należności
  • Analiza i raportowanie stanu należności
  • Koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów finansowych

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z rachunkowością, windykacją
    oraz podstawowych aspektów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielność w działaniu i wyznaczaniu celów

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: [email protected] z oznaczeniem, nr ref: SRK/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez APLIKUJ:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)