Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w Dziale Rozliczeń

Blue Media S.A.

Powstańców Warszawy 6

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie procedur dla rozliczeń, zgodnie z wytycznymi partnera,

  • mapowanie procesów i ich aktualizacja,

  • weryfikacja poprawności otrzymywanych raportów od kontrahentów,

  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego,

  • sporządzanie raportów,

  • zgłaszanie niezgodności do Partnerów,

  • kontrola rozliczeń sald oraz potwierdzanie sald,

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach,

  • optymalizacja istniejących rozwiązań oraz rozwój narzędzi analitycznych.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość Excela,

  • zamiłowanie do pracy z danymi,

  • umiejętności działania w sytuacjach stresowych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • uczestnictwo w tworzeniu nowego projektu,

  • pakiet benefitów, w którym znajdziesz m.in. ubezpieczenie medyczne, kartę

  • Multisport oraz możliwość korzystania z prywatnego ośrodka sportowego,

  • wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca zdalna+ praca w biurze),

  • pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę,

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji,

  • umowę o pracę.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

  • Zapoznamy się z Twoją aplikacją

  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!