Logo Pracuj.pl

Specjalista w Dziale Rozwoju Biznesu

DB Cargo Polska S.A.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami na rynku usług logistycznych
  • Budowanie krajowych i międzynarodowych łańcuchów logistycznych
  • Przygotowywanie ofert, analiz, prognoz handlowych oraz umów handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Bieżący nadzór nad realizacją kontraktów obsługiwanych klientów
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi, przewoźnikami kolejowymi i drogowymi oraz dostawcami usług logistycznych
  • Realizacja zadań w ramach krajowych i międzynarodowych projektów logistycznych Grupy DB Cargo
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe – logistyka, transport)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartość, orientacja na klienta i osiąganie celów
  • Umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy dzień wolny od pracy
  • dofinansowanie do studiów

DB Cargo Polska S.A.

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Specjalista w Dziale Rozwoju Biznesu, Kędzierzyn-Koźle