Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Rozwoju Produktów

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów wdrożenia nowych produktów na rynek oraz modyfikacja już istniejących

  • poszukiwanie nowych dostawców z uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych

  • analiza rynku i konkurencji

  • wybór dostawców i negocjacje warunków współpracy

  • wprowadzanie danych podstawowych i logistycznych do systemu

  • współpraca międzywydziałowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 2 lata doświadczenia

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • zdolności analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie

To oferujemy

  • dobre warunki finansowe

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • profity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi