Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Rozwoju Produktu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Personnel College Doradztwo Personalne

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA W DZIALE ROZWOJU PRODUKTU

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: SDRP/27/35/BR

    Zadania:
    - udział w projektach związanych z wdrożeniami nowości produktowych oraz modyfikacjami istniejącego już portfolio,
    - opracowywanie planu realizacji projektów, w tym również przygotowywanie kalkulacji (działania zgodne z założeniami optymalizacji kosztów wytworzenia),
    - ścisła współpraca międzywydziałowa (czuwanie nad właściwym obiegiem informacji o zmianach wdrożeniowych oraz nad terminami uruchomień produkcyjnych),
    - analityczna praca w systemach wewnętrznych oraz bazach danych i raportach stworzonych pod potrzeby wewnętrzne firmy,
    - przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej i produktowej,
    - poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i nowych dostawców (prowadzenie zakupów partii próbnych w tym również negocjacje)

    Oczekujemy:
    - wykształcenia wyższego,
    - co najmniej 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w dziale zakupów,
    - dobrej znajomości języka angielskiego (kontakty z kontrahentami zagranicznymi),
    - entuzjazmu, energii i dynamiki w działaniu,
    - umiejętności pracy pod presją czasu,
    - kompleksowej kontrola nad wszystkimi prowadzonymi projektami, niezależnie od ich etapu realizacji i stopnia zaawansowania,
    - analityczności

    Oferujemy:
    - dobre warunki finansowe,
    - pracę w młodym, dynamicznym środowisku,
    - stabilność zatrudnienia,
    - dodatkowe profity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.