Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Rozwoju Produktu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Personnel College Doradztwo Personalne

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA W DZIALE ROZWOJU PRODUKTU

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: SDRP/27/35/BR

Zadania:
- udział w projektach związanych z wdrożeniami nowości produktowych oraz modyfikacjami istniejącego już portfolio,
- opracowywanie planu realizacji projektów, w tym również przygotowywanie kalkulacji (działania zgodne z założeniami optymalizacji kosztów wytworzenia),
- ścisła współpraca międzywydziałowa (czuwanie nad właściwym obiegiem informacji o zmianach wdrożeniowych oraz nad terminami uruchomień produkcyjnych),
- analityczna praca w systemach wewnętrznych oraz bazach danych i raportach stworzonych pod potrzeby wewnętrzne firmy,
- przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej i produktowej,
- poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i nowych dostawców (prowadzenie zakupów partii próbnych w tym również negocjacje)

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego,
- co najmniej 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w dziale zakupów,
- dobrej znajomości języka angielskiego (kontakty z kontrahentami zagranicznymi),
- entuzjazmu, energii i dynamiki w działaniu,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- kompleksowej kontrola nad wszystkimi prowadzonymi projektami, niezależnie od ich etapu realizacji i stopnia zaawansowania,
- analityczności

Oferujemy:
- dobre warunki finansowe,
- pracę w młodym, dynamicznym środowisku,
- stabilność zatrudnienia,
- dodatkowe profity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się