Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w dziale rozwoju technicznego i sprzedaży

  • Legionowo, Zegrze Południowe (pow. legionowski), Zegrze (pow. legionowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A.

    Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. (członek Grupy PGZ S.A.) poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legionowo (okolice), Zegrze Południowe (pow. legionowski), Zegrze (pow. legionowski)

    Obowiązki:

    • Śledzenie, analiza i przygotowywanie ofert (w tym kalkulacji cenowych) w postępowaniach przetargowych dotyczących wyrobów i usług w obszarze działalności firmy
    • Przygotowywanie ofert dla klientów, dokumentacji przetargowych, projektów umów oraz innej dokumentacji handlowej związanej z działalnością firmy
    • Udział w przygotowywaniu umów handlowych sprzedaży wyrobów i usług oferowanych przez firmę
    • Pozyskiwanie klientów na rynku krajowym i zagranicznym, budowanie i utrzymywanie relacji z nimi i udział w procesie realizacji sprzedaży
    • Wykonywanie sprawozdań korporacyjnych
    • Udział w opracowywaniu planów sprzedaży firmy.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie o profilu handlowym, prawnym, ekonomicznym lub technicznym
    • Umiejętność przygotowywania dokumentów handlowych: ofert, umów, kontraktów, dokumentów przetargowych, itp.
    • Znajomość prawa zamówień publicznych i praktyczna umiejętność stosowania procedur przetargowych będzie dodatkowym atutem
    • Kilkuletnie (min 3-4 lata) doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętności analityczne i negocjacyjne
    • Znajomość branży zbrojeniowej lub pokrewnych (szczególnie w obszarze łączności i pokrewnych) będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego (i innych) w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - bardzo mile widziana
    • Samodzielność
    • Odpowiedzialność
    • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz innych urządzeń biurowych
    • Prawo jazdy kat. .

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Pracowniczy Program Emerytalny i opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wojskowe zakłady Łączności Nr 1 S.A. z siedzibą w Zegrzu Południowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych są Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. z siedzibą w Zegrzu Południowym. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), informujemy, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. z siedzibą w Zegrzu Południowym (05-130), zwana dalej „WZŁ Nr 1 S.A.”, „Administratorem”.
    2. Osobą odpowiedzialną za prawidłowość przetwarzania danych w WZŁ Nr 1 S.A. jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych; kontakt e-mail:, [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych w WZŁ Nr 1 S.A. zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. Pani/Pana zgody, art. 6 ust. 1 lit. c) RODO, tj. wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. realizacji prawnie usprawiedliwionych interesów.
    4. W przypadku wyrażenia dodatkowej i dobrowolnej zgody, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych w WZŁ Nr 1 S.A. zgodnie z art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. a i f RODO tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów Administratora.
    5. W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.
    6. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu cofnięcia zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, będą przetwarzane przez jeden rok lub do momentu cofnięcia zgody.
    7. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych.
    8. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego-Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    9. Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z Administratorem w procesie.
    10. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą/będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
    10 Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
    11 Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.
    W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych e-mail:, [email protected] .