Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Rynków Kapitałowych

INC S.A.

  • Krasińskiego 16, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

INC S.A.

Krasińskiego 16

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji na potrzeby upublicznienia spółki – dokumentów informacyjnych

  • bieżący kontakt z emitentami (spółkami)

  • wsparcie spółek w wypełnianiu obowiązków informacyjnych (przy sporządzaniu raportów bieżących i okresowych, a także w procesach WZA)

  • sporządzanie wniosków do KNF, KDPW i GPW oraz kontakt ze wskazanymi instytucjami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, bankowość, prawo)

  • zainteresowanie rynkiem kapitałowym

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • wysokie zaangażowanie i chęć poszerzania swojej wiedzy

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę

  • szkolenia obejmujące prezentowany zakres obowiązków

  • samodzielne stanowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Lider Autoryzowanych Doradców rynku NewConnect z największą liczbą spółek wprowadzonych do obrotu (>60) w historii tego rynku.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wprowadzenia instrumentów finansowych do obrotu na rynku głównym GPW, rynku NewConnect oraz rynku Catalyst w Polsce.

Od 2006 r. INC jest spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych

w Warszawie. W skład GK INC wchodzą m.in. Dom Maklerski INC oraz Carpathia Capital ASI, podmioty licencjonowane i nadzorowane przez KNF.