Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w dziale spedycji - biurze obsługi klienta

Planika Sp. z o.o.O firmie

Planika Sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 10

Bydgoszcz

Firma Planika Sp. z o.o jest liderem rynku inteligentnych rozwiązań z prawdziwym ogniem dekoracyjnym. Jako laureat pierwszej nagrody Vesta Award na najważniejszych targach kominkowych w USA w 2018r.  oraz zwycięzca konkursu „Lider Eksportu Pomorza i Kujaw w 2017 r.” możemy pochwalić się luksusowymi realizacjami na całym świecie.

Dajemy szansę ambitnym i inteligentnym ludziom na bycie częścią zespołu bez hierarchii i sztywnej struktury, gdzie jest miejsce na rozwój osobisty i radość z pracy.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • współpraca z przewoźnikami
  • przyjmowanie zamówień od klientów zagranicznych
  • przygotowywanie dokumentacji transportowej
  • kontakt z klientem

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość j. hiszpańskiego)
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Dokładność, rzetelność, dobra organizacja, szybkość działania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Otwartość na zmiany oraz chęć stałego rozwoju i podnoszenia kompetencji;

Co oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, zaangażowanym zespole;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Wspieranie rozwoju osobistego;
  • Partnerskie stosunki i luźną atmosferę;
  • Imprezy integracyjne.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne