Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Strategii i Rozwoju Lokalnego

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Sp.k.

4 2006 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe sporządzanie strategicznych dokumentów na rzecz Klientów firmy w sektorze JST (w zależności od specjalizacji na stanowisku: strategie rozwoju, programy operacyjne, raporty o stanie JST, programy rewitalizacji, programy ochrony środowiska, plany zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe, plany gospodarki niskoemisyjnej, plany adaptacji do zmian klimatu itp.)

  • zbieranie, opracowanie i analiza danych źródłowych na potrzeby przygotowania dokumentów strategicznych

  • organizacja, przeprowadzenie i analiza badań oraz konsultacji społecznych niezbędnych do przygotowania dokumentów

  • pogłębiona diagnoza potrzeb Klienta

  • bezpośredni kontakt z Klientami firmy w sektorze JST, budowanie i podtrzymywania trwałych relacji

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • bieżący monitoring regulacji prawnych w obszarze funkcjonowanie JST, analiza zachodzących zmian

Nasze wymagania

  • wykształcenie zgodne z wybraną specjalizacją na stanowisku, np.: gospodarki przestrzennej, planowania rozwoju, urbanistyki, administracji publicznej, ochrony i/lub zarządzania środowiskiem, ekologii miasta, ekoenergetyki

  • doświadczenie w opracowaniu dokumentów strategicznych, planistycznych, sprawozdawczych

  • w przypadku specjalizacji w kierunku dokumentów środowiskowych: znajomość regulacji prawnych (ustaw i aktów wykonawczych) funkcjonowania JST, w tym prawa energetycznego i efektywności energetycznej, mile widziane doświadczenie w opracowywaniu ocen oddziaływania na środowisko

  • znajomość regulacji prawnych (ustaw i aktów wykonawczych) funkcjonowania JST

  • doświadczenie w pracy na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • dobra organizacjia pracy

  • chęć rozwoju i nauki

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system premiowy oraz benefity pozapłacowe

  • elastyczny czasu pracy

  • samodzielne stanowisko pracy

  • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji poprzez system szkoleń

  • perspektywę rozwoju – wspólnie wyznaczamy ścieżkę Twojego rozwoju

  • przyjazną atmosferę, pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • 13 pensja

  • pakiet szkoleń wewętrznych

  • stojak na rowery

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Poznaniu. Od 17 lat skutecznie świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski, w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, oraz tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych.

Doradzamy oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność oraz efektywność instytucji publicznych.

Przewiń do profilu firmy