Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Technicznym (chemia budowlana)

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie doradztwa technicznego i produktowego dla klientów i pracowników działu handlowego, w zakresie zastosowań posiadanych w ofercie produktów i systemów (porady techniczne, infolinia techniczna, oferty inwestycyjne, opinie techniczne)

  • uczestniczenie w wizjach lokalnych prowadzonych inwestycji

  • branie czynnego udziału w opracowaniu materiałów wspierających sprzedaż, takich jak: instrukcje wykonawcze, karty techniczne produktów, wskazówki dotyczące zastosowania produktów

  • współpraca z działami R&D i pozostałymi działami, w zakresie wdrożeń, rozwiązań oraz zastosowań produktów

  • współpraca ze wskazanymi działami w firmie, w celu pozyskania odpowiednich dokumentów formalno-prawnych (aprobaty i atesty)

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie, w celu opracowywania nowych rozwiązań i zastosowań produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • posiadanie prawa jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • ukończone studia wyższe, preferowane kierunki techniczne lub budowlane (budownictwo, chemia budowlana, ochrona lub konserwacja zabytków)

  • doświadczenie (praktyczne, doradcze lub konsultacyjne) związane z pracami budowlanymi, takimi jak: ocieplanie budynków, malowanie wnętrz i elewacji, renowacji obiektów zabytkowych lub doświadczenie w doradztwie technicznym (w wymienionych obszarach)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,

  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: współfinansowanie pakietu Multisport, świadczenia w ramach ZFŚS, pakiety medyczne

  • telefon, komputer, samochód służbowy (w przypadku delegacji)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.

to dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem szwajcarskim, produkująca szeroką gamę materiałów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy