Oferta pracy

Specjalista w dziale technicznym

Stilo Energy S.A.O firmie

Stilo Energy S.A.

Budynek Działu Gospodarczego Wirtualna Polska

Gdańsk

Stilo Energy S. A. firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje przygotowane “pod klucz”, inteligentne rozwiązanie, w którym komponentem produkcyjnym jest zestaw fotowoltaiczny. To panele, falowniki, osprzęt, mocowania, usługa projektowa i instalacyjna, a także pełne finansowanie zakupu. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku zielonej energii. Potrzebujemy osób które dołączą do naszego zespołu.  Aktualnie  poszukujemy specjalistów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wspieranie rozwoju technologicznego firmy
  • praca nad nowymi rozwiązaniami w celu zapewnienia przewagi konkurencyjnej
  • budowa środowisk testowych oraz testy sprzętowe
  • współpraca z producentami zarówno zdalna jak i wyjazdowa
  • rozwiązywanie problemów technicznych w tym okazjonalne wyjazdy na instalacje
  • wsparcie techniczne działów firmy w kwestii systemów fotowoltaicznych

WYMAGANIA

  • ogólna znajomość protokołów komunikacyjnych MODBUS, ZigBee, RS485 oraz działania sterowników
  • podstawowa wiedza elektryczna - moc bierna, czynna, kompensacja, uziemienie, budowa instalacji elektrycznej, zabezpieczenia
  • podstawowa znajomość Windows oraz budowy i działana sieci komputerowych
  • wnikliwość  i umiejętność analitycznego myślenia w celu diagnozy problemu oraz kreatywność w szukaniu rozwiązań
  • elastyczność w podejmowania tematów z różnych obszarów technologicznych
  • język angielski na poziomie komunikatywnym - pisanie, czytanie, konwersacja
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziana umiejętność programowania

Doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • pracę w firmie fotowoltaicznej z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwości rozwoju w bardzo szerokim zakresie obszarów technologicznych
  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak: telefon, laptop, przyrządy pomiarowe, sprzęt do testów
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy