Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Eiffage Polska Serwis

Specjalista w Dziale Treasury

Eiffage Polska SerwisO firmie

  • Domaniewska 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Domaniewska 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie krótko i długoterminowych raportów przepływów pieniężnych na poziomie spółek i na poziomie Grupy oraz raportowanie i monitorowanie płynności

  • Bieżąca obsługa umów bankowych i ubezpieczeniowych

  • Opiniowanie i negocjowanie formy oraz treści zabezpieczeń finansowych własnych i pozyskiwanych

  • Analiza dokumentacji przetargowych pod kątem ryzyk finansowych, ubezpieczeń i zabezpieczeń gwarancyjnych

  • Prowadzenie ewidencji należności i zobowiązań pozabilansowych, w tym prowadzenie i analiza bazy danych gwarancji oraz dostępności linii gwarancyjnych i zarządzanie ich wykorzystaniem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w Dziale Treasury/Finansowym/Kontrolingu,

  • Znajomość i doświadczenie obsłudze produktów bankowych/ubezpieczeniowych, w szczególności umowy kredytu, umowy o linie gwarancyjne, faktoringu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (biegła znajomość Excel, w szczególności doświadczenie w tworzeniu i obsłudze interaktywnych raportów wykorzystujących bazy danych jest warunkiem koniecznym)

  • Odpowiedzialność, samodzielność i wysokie umiejętności analityczne oraz organizacyjne

  • Dokładność i wnikliwość w analizowaniu problemów, przygotowywaniu dokumentów i raportów

  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji

  • Bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, pakiet rekreacyjno-sportowy)

Tak się u nas pracuje