Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Treasury

Eiffage Polska Serwis

Domaniewska 28

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych prognoz cash flow, sporządzanie raportów cash flow oraz monitorowanie płynności

  • Bieżąca współpraca z bankami i brokerami ubezpieczeniowymi

  • Monitoring i kontrola kosztów finansowych i opłat bankowych

  • Opiniowanie i negocjowanie formy oraz treści zabezpieczeń finansowych własnych i pozyskiwanych

  • Analiza dokumentacji przetargowych pod kątem ryzyk finansowych, ubezpieczeń i zabezpieczeń gwarancyjnych

  • Prowadzenie ewidencji należności i zobowiązań pozabilansowych, w tym monitoring dostępności linii gwarancyjnych oraz zarządzanie ich wykorzystaniem

  • Płatności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w Dziale Treasury/Finansowym/Kontrolingu,

  • Znajomość i doświadczenie obsłudze produktów bankowych/ubezpieczeniowych, w szczególności: linii kredytowych i gwarancyjnych, faktoringu, zabezpieczenia ryzyka walutowego

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym biegła znajomość Excel (warunek konieczny)

  • Odpowiedzialność, samodzielność i wysokie umiejętności analityczne oraz organizacyjne

  • Rzetelność i terminowość w przygotowywaniu dokumentów i raportów

  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji

  • Bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, pakiet rekreacyjno-sportowy)

Osoba na tym stanowisku będzie liderem w zakresie transformacji energetycznej i polityki niskoemisyjnej w Spółkach Eiffage w Polsce.