Oferta pracy

Specjalista w dziale Utrzymania Ruchu

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i koordynacja projektami nowych uruchomień i prac inwestycyjnych

  • Nadzorowanie podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności

  • Planowanie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn oraz serwisów

  • Organizowanie przeglądów, konserwacji i remontów

  • Wprowadzanie projektów poprawiających dostępność techniczna

  • Uczestnictwo w spotkaniach produkcyjnych

  • Koordynowanie działań TPM na podległym obszarze produkcyjnym

  • Odbiory techniczne maszyn / stanowisk / urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: Mechanika i budowa maszyn/Automatyka i robotyka

  • min. 3 lata pracy jako Inżynier utrzymania ruchu lub na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży Automotive

  • znajomość TPM

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność programowania sterowników PLC

  • znajomość maszyn obróbczych CNC

  • umiejętność projektowania CAD/CAM

  • czytanie schematów elektrycznych/ pneumatycznych / hydraulicznych

  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Wewnętrzne szkolenia zarówno techniczne jak i z kompetencji miękkich

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy