Specjalista w dziale utrzymania ruchu – praca umysłowa na jedną zmian

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące kontrole i analizy stanu technicznego powierzonych urządzeń zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności eksploatacyjnej maszyn,

  • · planowanie i realizowanie przeglądów remontów konserwacji oraz napraw diagnozowanie

  • · opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • · analizowanie zdolności produkcyjnych i optymalizacja procesu wdrażania usprawnień

  • · udział w zakupach i montażu nowych maszyn

  • · współpraca na poziomie operacyjnym z zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • · zapewnianie dostępności rozliczenie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół produkcyjny

  • · sporządzanie zapotrzebowania na zakupy materiałów dla potrzeb utrzymania ruchu,

  • · współpraca z dostawcami usług i odbiorcami zewnętrznymi

  • · czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu

Wymagania pracodawcy

  • · minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • · wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o specjalności elektryk mechanik

  • · wiedza z zakresu budowy oraz zasad obsługi maszyn i urządzeń

  • · umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz zdolności analityczne

  • · bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie -mile widziana

  • · mile widziane uprawnienia elektryczne oraz uprawnienia na wózki widłowe

Pracodawca oferuje

  • · Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00 -16:00 lub 7:00 – 15:00

  • · zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta na umowę o pracę na pełen etat

  • · atrakcyjne warunki finansowe plus system premiowy

  • · praca w firmie o ugruntowanej pozycji

  • · duże możliwości rozwoju

  • · atrakcyjny pakiet benefitów w postaci pakietu medycznego, karty multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne