Oferta pracy

Specjalista w dziale utrzymania ruchu

Balton Sp. z o.o.O firmie

  • Modlińska 294, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Balton Sp. z o.o.

Modlińska 294

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń zapewniających bezawaryjną i efektywną pracę

  • Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

  • Implementacja nowych rozwiązań technicznych – podłączanie oraz uruchamianie nowych maszyn oraz urządzeń

  • Zgłaszanie zapotrzebowania oraz zamawianie części zamiennych

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przynajmniej 3 lata

  • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV

  • Znajomość automatyki przemysłowej, sterowników PLC (Siemens), pneumatyki, hydrauliki

  • Mile widziana znajomość zagadnień HVAC i Clean room

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, benefity socjalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Kim jesteśmy?

Wspieramy walkę o zdrowie i życie pacjentów na całym świecie poprzez projektowanie, produkcję i sprzedaż jednorazowego sprzętu medycznego, jak np. stenty wieńcowe.

Balton to polska, rodzinna firma z siedzibą w Warszawie i trzema zakładami produkcyjnymi w Polsce.

Jesteśmy na rynku od ponad 40 lat i z sukcesami konkurujemy z globalnymi liderami branży zarówno w Polsce, jak i 90 krajach świata.

Przewiń do profilu firmy