Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w dziale utrzymania ruchu

Balton Sp. z o.o.

  • Zambrów

    Zambrów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń zapewniających bezawaryjną i efektywną pracę

  • Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

  • Implementacja nowych rozwiązań technicznych – podłączanie oraz uruchamianie nowych maszyn oraz urządzeń

  • Zgłaszanie zapotrzebowania oraz zamawianie części zamiennych

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przynajmniej 3 lat

  • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV

  • Znajomość automatyki przemysłowej, sterowników PLC, pneumatyki, hydrauliki

  • Mile widziana znajomość zagadnień HVAC i Clean room

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, benefity socjalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Balton Sp. z o. o., ul. Nowy Świat 7/14, 00-496 Warszawa. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie balton.pl/pl/kariera

Balton od ponad 40 lat łączy doświadczenie kliniczne z precyzją wykonania wyrobów medycznych jednorazowego użytku, wspierając pracowników służby zdrowia w ich codziennej pracy.

Firma rozpoczęła działalność w 1980 roku z jednym małym zakładem produkcyjnym pod Warszawą i z wąską ofertą produktową. Dziś Balton posiada znacznie większe i złożone linie produkcyjne w kilku lokalizacjach i dostarcza rozwiązania, które pomagają wyeliminować potrzebę chirurgii otwartej w 8 różnych kategoriach. Nasze produkty sprzedawane są w prawie 80 krajach na 6 kontynentach.

Aktualnie szukamy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Specjalisty w dziale utrzymania ruchu

Przewiń do profilu firmy