Oferta pracy

Specjalista w Dziale Windykacji Należności

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie spływu należności od klientów

  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz

  • Wyjaśnianie wątpliwości związanych z przebiegiem procesu windykacyjnego

  • Dbałość o sprawny przepływ informacji

  • Udział w projektach

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, szczególnie Microsoft Excel

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilną, długotrwałą współpracę

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach (oferty pracownicze)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata