Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Zakupów

WĘGLOKOKS S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • codzienny kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • przygotowywanie i wystawianie harmonogramów dostaw, zapotrzebowań i zamówień

  • przygotowywanie zapytań ofertowych i prowadzenie korespondencji handlowej

  • opracowywanie i negocjowanie warunków umów zakupowych krajowych i importowych

  • bieżąca współpraca z Działem Logistyki, Działem Sprzedaży Krajowej i Działem Eksportu

  • obsługa zakupów węgla w systemie informatycznym INFOR

Nasze wymagania

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wiedza i doświadczenie handlowe (znajomość zasad obrotu węglem na rynku krajowym i/lub na rynku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem)

  • mile widziana elementarna wiedza z zakresu zagadnień jakościowych węgla

  • sumienność i elastyczność w podejściu do wykonywanych zadań

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera

  • pakiet medyczny LUX MED

  • pakiet socjalny

  • elastyczne godziny pracy

  • prywatny parking

  • praca w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

WĘGLOKOKS S.A. wieloletni lider polskiego eksportu surowców energetycznych, firma z prawie siedemdziesięcioletnią tradycją na rynku, będąca właścicielem 25 spółek w ramach Grupy Kapitałowej, działająca w segmencie górnictwa, hutnictwa, logistyki i energetyki.

Przewiń do profilu firmy