Oferta pracy

Specjalista w Dziale Zakupów

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej "SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Dołącz do nas aplikując na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca współpraca z dostawcami
  • Sporządzanie zamówień do dostawców
  • Sporządzanie raportów i analiz zakupów
  • Utrzymanie optymalnego zapasu na podległej grupie towarowej
  • Planowanie i nadzór procesów logistycznych
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu ścisłym)
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Szkolenia wprowadzające i rozwojowe
  • Perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy