Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Zakupów

SumiRiko Poland Sp. z o.o.

  • 1 Maja 100, Wolbrom
    Wolbrom, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

1 Maja 100

Wolbrom

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów zakupowych (direct i non-direct) od tworzenia planów zapotrzebowania do realizacji i kontroli procesu zakupowego

  • Zarządzanie grupami zakupowymi (inwentaryzacja, kontrola indeksu giełdowego, rewizja cen, realizacja zamówień)

  • Realizacja strategii rozwoju dostawców (ocena efektywności dostawcy, audyty, plany rozwoju dostawcy, reklamacje zakupowe)

  • Wyszukiwanie nowych dostawców i wsparcie prowadzonych negocjacji handlowych

  • Kontrola realizacji zamówień, planów dostaw oraz stanów magazynowych

  • Tworzenie analiz, raportów i zestawień na potrzeby firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów zakupowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów klasy ERP

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość standardów i narzędzi branży motoryzacyjnej (APQP, PPAP, IMDS) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, tj. wstęp na pływalnie, siłownię, klub fitness.

  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz naukę języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Kim jesteśmy?

1. Nowoczesną, japońską firmą z branży motoryzacyjnej wytwarzającą komponenty antywibracyjne

2. Dostawcą oryginalnych części do renomowanych japońskich, niemieckich i francuskich producentów samochodów

3. Miejscem pracy dla ponad 1300 osób w dwóch zakładach produkcyjnych w Wolbromiu (woj. małopolskie) i Zagórzu (woj. podkarpackie)

4. Doskonałym miejscem na zdobywanie doświadczenia w zakresie automatyki i elektrotechniki

Przewiń do profilu firmy