Oferta pracy

Specjalista w dziale zaopatrzenia

Auchan

  • Armii Krajowej 49, Grójec
    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Auchan

Armii Krajowej 49

Grójec

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i kontrola przepływu zamówień do systemów logistycznych,

  • Utrzymywanie dostępnego zapasu dla produktów stokowanych w magazynie,

  • Kontrola dostawców pod kątem terminowości oraz poziomu realizacji dostaw,

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu serwisu logistycznego,

  • Współpraca ze sklepami, dostawcami, operatorem logistycznym i innymi działami firmy,

  • Raportowanie wyników i statystyk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Dobra znajomości MS Office (w szczególności Excel) i narzędzi Google,

  • Zdolności analityczne,

  • Dokładność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność i komunikatywność w działaniu oraz umiejętności pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

  • Akcjonariat pracowniczy, świadczenia stażowe i jubileuszowe

  • Profesjonalne szkolenia i realne szanse rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Auchan

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Przewiń do profilu firmy