Logo Pracuj.pl

Specjalista w Dziale Zaopatrzenia i Logistyki BHP

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.O firmie

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Mszczonowska 4

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań o charakterze administracyjno-biurowym w celu zapewnienia sprawnego działania komórki organizacyjnej, a także utrzymywania płynności zaopatrzenia
  • wsparcie w przygotowywaniu specyfikacji istotnych warunków zamówień, dokumentacji dotyczącej postępowań oraz udział w pracach komisji powoływanych w celu udzielania zamówień zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • obsługa wniosków związanych z wyposażeniem pracowników i komórek organizacyjnych z zakresu wyposażenia w środki ochrony indywidualnej
  • prowadzenie analiz doboru środków ochrony indywidualnej zgodnie z zagrożeniami, badanie rynku środków ochrony indywidualnej, poszukiwanie nowych rozwiązań w tym zakresie
  • udział w postępowaniach na zakup środków ochrony indywidualnej, udział w przygotowaniach procedur związanych z gospodarką oraz użytkowaniem środków ochrony indywidualnej
  • monitorowanie realizacji umów i zleceń pod kątem zgodności finansowej i terminowej oraz ich rozliczanie
  • ewidencja wyposażenia pracownika oraz obsługa spraw dotyczących środków ochrony indywidualnej
  • dbałość o dobrą komunikację i przepływ informacji, a także realizację potrzeb lokalnego klienta wewnętrznego
  • wsparcie zadań logistycznych, przyjmowanie przesyłek, wydawanie paczek, obsługa dokumentów WZ, potwierdzanie obiegu asortymentu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe i minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w służbie BHP
  • wiedza z zakresu ergonomii
  • umiejętność analizy zagrożeń na stanowisku pracy oraz doboru środków ochrony indywidualnej
  • posiadanie kwalifikacji niezbędnych do wykonywania zadań służby bhp zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów
  • z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • umiejętność biegłej obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office – w szczególności programu Excel
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • umiejętność priorytetyzacji zadań
  • umiejętność dobrej organizacja pracy własnej i współpracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki/ specjalności: BHP, Logistyka, Administracja lub Ekonomia
  • znajomość wymagań formalnych w prowadzeniu postępowań zakupowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikalnych projektach na rynku polskim i europejskim
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych
  • dofinansowanie do wypoczynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop

Miejsce świadczenia pracy

Centrala Spółki: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 4

Oferty prosimy nadsyłać do: 08 grudnia 2022 r.

Kandydatów spełniających postawione wymagania i zainteresowanych proponowanym stanowiskiem prosimy o uzupełnienie formularza znajdującego się pod linkiem.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie odsyłamy.

GAZ-SYSTEM to spółka o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i jej bezpieczeństwa energetycznego. Zarządzamy siecią przesyłową na terenie całego kraju i umożliwiamy transport 17 miliardów m3 wysokometanowego gazu rocznie. Odpowiadamy za całość procesu: transport od stacji początkowej do końcowego odbiorcy. Prowadzimy największe w Polsce inwestycje w obszarze energetyki gazowej m.in. rozbudowujemy Terminal LNG w Świnoujściu i realizujemy projekt Baltic Pipe. Rozwijamy także nowoczesne technologie i inicjujemy innowacje w branży energetycznej. Dajemy stabilne zatrudnienie blisko 3000 osobom w 49 lokalizacjach w Polsce. Pracujemy z poszanowaniem natury i w kulturze dialogu.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. 244/C/2022

Specjalista w Dziale Zaopatrzenia i Logistyki BHP, Mszczonowska 4, Ochota, Warszawa