Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Zarządzania Kadrami

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu:

    Specjalistę w Dziale Zarządzania Kadrami
    Miejsce pracy: Wrocław
    Wrocław

    Główne zadania pracownika:

    • Prowadzenie spraw kadrowych, związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników,
      w tym: przygotowywanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy itp.
    • Prawidłowe rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników.
    • Kontrola terminowości badań lekarskich.
    • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami.
    • Przygotowywanie umów cywilno-prawnych.
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowych w programie SIMPLE i w Portalu Potencjału NFZ.
    • Obsługa działalności socjalnej ZFŚS (zakres do ustalenia).
    Oferty (CV i list motywacyjny) należy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w komórkach kadrowych lub kadrowo-płacowych.
    • Wykształcenie wyższe (preferowane prawo, administracja lub Zarządzanie Zasobami Ludzkimi).
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, programu Płatnik.
    • Dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
    • Mile widziana znajomość Portalu Potencjału NFZ.
    • Mile widziana znajomość programu SIMPLE.
    • Umiejętność współpracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony 6 m-cy (po tym okresie możliwe przedłużenie umowy na czas nieokreślony).
    • Pracę w ambitnym zespole.
    • Pracę w nowym obiekcie.
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
     W swojej ofercie prosimy o podanie informacji o oczekiwaniach finansowych brutto oraz o możliwym terminie podjęcia pracy.

    Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę – zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Dolnośląski Szpital specjalistyczny im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.: Dz.U. z 2015 r., poz 2135 z późn. zm.)”.

    Kandydaci, których oferty spełniają wymagania formalne, zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Szpital będzie się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.