Specjalista w Komórce ds. Zamówień Publicznych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w związku z procesem rozwoju poszukuje pracownika do Komórki ds. Zamówień Publicznych (od 1/2 etatu) na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu procedur o udzielanie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulaminami i procedurami;
    • udział w pracach komisji przetargowej, w szczególności w roli sekretarza komisji przetargowej;
    • udział w sporządzaniu dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych;
    • współudział w przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia i projektów umowy;
    • udział w przygotowaniu i publikacji ogłoszeń;
    • współpraca z komórkami organizacyjnymi we wszystkich fazach udzielania zamówień, jak i przy sporządzaniu wniosków do zamówień do których nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

    Wymagania:

    Niezbędne:

    • wykształcenie wyższe;
    • doświadczenie zawodowe związane ze stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych, lub ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych, lub ukończone szkolenia w zakresie stosowania przepisów przedmiotowej ustawy;
    • biegła umiejętność posługiwania się oprogramowaniem pakietu Office.

    Dodatkowe:

    • doświadczenie zawodowe w sektorze administracji publicznej;
    • znajomość i praktyczna umiejętność stosowania aktualnie obowiązujących przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych;
    • umiejętność interpretacji przepisów;
    • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • komunikatywność;
    • wysoka kultura osobista;
    • dyspozycyjność;
    • zdolności organizacyjne, umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie;
    • samodzielność w działaniu;
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej państwowej instytucji kultury;
    • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji;
    • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole;
    • stabilne warunki zatrudnienia;
    • firmowy pakiet socjalny, w tym karty MultiSport oraz pakiet medyczny;
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv
    za pomocą przycisku aplikuj w terminie do 31.12.2018 r.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Danych Osobowych jest  Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku z siedzibą w 80-862 Gdańsk, Pl. W. Bartoszewskiego 1.

    Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: [email protected]

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Niepodanie wszystkich lub niektórych danych w toku postępowania rekrutacyjnego, może oznaczać ograniczenie lub uniemożliwienie wyboru na stanowisko będące przedmiotem rekrutacji.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego.

    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

    Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

    Dane osobowe kandydatów będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych kandydatów jest prowadzenie rekrutacji na podstawie przepisów Kodeksu pracy.

    Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o uwzględnienie w Państwa CV następującej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, z siedzibą w 80-862 Gdańsk, Pl. W. Bartoszewskiego 1 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.