Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w komórce nadzoru TFI

BEST S.A.O firmie

  • Łużycka 8A, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BEST S.A.

Łużycka 8A

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli działalności Towarzystwa oraz zarządzanych funduszy inwestycyjnych pod kątem ryzyka braku zgodności

  • przedstawianie protokołów z przeprowadzonych kontroli

  • udział w opracowywaniu planów kontroli

  • monitorowanie zmian przepisów prawa obejmujących działalność Towarzystwa i funduszy inwestycyjnych

  • dbanie o zapewnienie zgodności Towarzystwa i funduszy inwestycyjnych z obowiązującymi przepisami prawa, zaleceniami i wytycznymi organów nadzorczych

  • udział w sporządzaniu oraz opiniowaniu projektów regulacji wewnętrznych

  • udział w projektach związanych z dostosowaniem Towarzystwa oraz zarządzanych funduszy inwestycyjnych do nowych regulacji

  • budowanie kultury compliance w GK BEST poprzez promowanie zasad etycznych i odpowiedzialności za ład korporacyjny

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, prawo

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze compliance w instytucji finansowej (towarzystwo funduszy inwestycyjnych, biuro maklerskie)

  • znajomość przepisów rynku kapitałowego, w szczególności ustawy o funduszach inwestycyjnych, ustawy o obrocie, AML, RODO oraz wytycznych i zaleceń organów nadzorczych

  • doświadczenie w prowadzeniu kontroli wewnętrznych lub audytu wewnętrznego

  • umiejętności analityczne, skrupulatność

  • gotowość do ciągłego kształcenia się oraz podnoszenia wiedzy i umiejętności

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w komórce kontroli trójmiejskiego TFI

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • umowę o pracę na pełny etat

  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

BEST S.A.

BEST Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej BEST – jednej z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, eksperta w dziedzinie obrotu i zarządzania wierzytelnościami nieregularnymi, twórcy jednego z pierwszych funduszy sekurytyzacyjnych na rynku. Od 1997 roku BEST S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy