Ta oferta pracy jest nieaktualna od 459 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Laboratorium Badawczo-Wzorcującym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Renomowany Instytut Badawczy - elektrotechnika

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • ustalanie zakresu badań i ich prowadzenie w dziedzinie EMC
    • tworzenie raportów i sprawozdań z badań
    • nadzór nad aparaturą

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (w tym licencjat) specjalność elektrotechnika, elektronika lub podobne, doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
    • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z norm przedmiotowych,
    • znajomość norm z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej,
    • uprawnienie SEP do 1 kV, umiejetność posługiwania sie pakietem Microsoft Office,
    • obsługa aparatury pomiarowo-badawczej oraz prowadzenie badań w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej,
    • umiejętność pracy w zespole, sumienność, samodzielność.
    • dyplomy lub świadectwa potwierdzające kwalifikacje.

    Oferujemy:

    • umowę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pracę w renomowanej firmie
    • stabilne zatrudnienie
    • kursy zawodowe
    • szkolenia
    • zdobywanie certyfikatów
    • zdobywanie uprawnień

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.