Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w laboratorium fizyko-chemicznym

Ravimed Sp. z o.o.O firmie

4 500‐5 100 zł brutto / mies.
  • Polna 54
    Łajski (pow. legionowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ravimed Sp. z o.o.

Polna 54

Łajski (pow. legionowski)

Firma RAVIMED specjalizuje się w produkcji wyrobów medycznych jednorazowego użytku, produktów leczniczych, produktów biobójczych, wyrobów indywidualnej ochrony oraz usługach laboratoryjnych.

Obowiązki obejmują:

  • Terminowe wykonywanie badań chemicznych w oparciu o specyfikacje (surowce API i gotowe produkty)
  • Interpretacja otrzymanych wyników w odniesieniu do wymagań
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej
  • Prowadzenie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
  • Przygotowywanie roztworów odczynników i wzorców oraz ich racjonalne wykorzystanie
  • Udział w opracowaniu metod analitycznych
  • Tworzenie dokumentacji z kwalifikacji aparatury kontrolno-pomiarowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Znajomość  technik analitycznych,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę w organizacji o wieloletnim doświadczeniu.
  • Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Możliwość dofinansowania do nauki j. angielskiego oraz studiów
  • Szkolenia branżowe i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne