Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w laboratorium mikrobiologicznym

Ravimed Sp. z o.o.

3 9004 800 brutto / mies.

Polna 54

Łajski (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań zgodnie z procedurami wewnętrznymi

  • wykonywanie badań mikrobiologicznych produktów, półproduktów i surowców zgodnie z obowiązującą dokumentacją, w tym między innymi: testów sterylności, obciążenia mikrobiologicznego oraz zawartości endotoksyn bakteryjnych

  • monitorowanie i ocena czystości środowiska produkcyjnego (maszyny/urządzenia, powietrze, personel) oraz przeprowadzanie oceny zgodności uzyskanych wyników z obowiązującymi limitami

  • opracowywanie lub aktualizacja procedur badań mikrobiologicznych w oparciu o literaturę i obowiązujące przepisy

  • wykonywanie badań walidacji (przydatności metod) wraz z opracowywaniem dokumentacji

  • prowadzenie dokumentacji badań zgodnie ze standardami GMP (rejestry i raporty z badań, analizy trendów w wynikach badań higieny środowiska produkcji).

  • obsługa i nadzór nad poprawnością działania urządzeń i sprzętu w laboratorium mikrobiologicznym

  • prowadzenie badań z użyciem drobnoustrojów: walidacje metod, badania żyzności pożywek,

  • podstawowe techniki identyfikacji drobnoustrojów

  • prowadzenie banku szczepów in house

  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • realizacja zaleconych działań korygujących i zapobiegawczych

  • praca w zespołach do spraw walidacji procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: mikrobiologia, biologia, biotechnologia lub pokrewne (ze specjalnością mikrobiologiczną)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku laboranta, specjalisty mikrobiologa

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 -zmianowym

  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • umiejętność współpracy w zespole

  • dokładność i sumienność

To oferujemy

  • Pracę w organizacji o wieloletnim doświadczeniu.

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość awansu

  • praca w miłej atmosferze

O nas

Firma RAVIMED specjalizuje się w produkcji wyrobów medycznych jednorazowego użytku, produktów leczniczych, produktów biobójczych, wyrobów indywidualnej ochrony oraz usługach laboratoryjnych.