Oferta pracy

Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • 97-400 Bełchatów, Polska
    Bełchatów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

97-400 Bełchatów

Bełchatów

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: D/S_P

Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Twoje zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta,
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
  • wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej,
  • realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej (pożyczki, karty kredytowe, konsolidacje, oszczędności, ubezpieczenia).

Nasze oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,
  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
  • łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową,
  • praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon,
  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta,
  • znajomość produktów i regulacji bankowych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy